Anders Persson
Namn Anders Persson
Politiskt parti (M)
Mobil 070 641 06 15
E-post1 Anders.Persson3@huddinge.se
   
Uppdrag
Kommunfullmäktige  
Natur- och byggnadsnämnden  
Tidigare uppdrag Period
Gymnasienämnden   2011-01-01 - 2014-12-31
Gymnasienämnden   2006-11-01 - 2010-12-31
Huddinges brottsförebyggande råd   2011-02-21 - 2014-12-31
Kommunfullmäktige   2011-07-19 - 2014-10-14
Samhällsbyggnadsnämnden   2011-01-01 - 2014-12-31
Samhällsbyggnadsnämnden   2011-01-01 - 2014-12-31