Ingen bild
Namn Bengt-Gunnar Carlsson
Politiskt parti (MP)
   
Uppdrag
Tidigare uppdrag Period
Gymnasienämnden   2013-03-08 - 2014-12-31
Gymnasienämnden   2006-11-01 - 2010-12-31
Huddinges råd för funktionshinderfrågor   2011-01-01 - 2014-12-31
Valnämnden   2012-11-05 - 2014-12-31