Ingen bild
Namn Peter Forssman
Politiskt parti (M)
   
Uppdrag
Kommunfullmäktige  
Tidigare uppdrag Period
Kommunfullmäktige   2010-11-01 - 2014-10-14
Kommunfullmäktige   2006-11-01 - 2010-10-31