Ingen bild
Namn Kerstin Lindh
Politiskt parti (DP)
   
Uppdrag
Huddinges funktionshinderråd  
Tidigare uppdrag Period
Huddinges funktionshinderråd   2015-11-25 - 2018-12-31
Valberedningen   2010-11-01 - 2014-10-20