Birgitta du Rées
Namn Birgitta du Rées
Politiskt parti (-)
   
Uppdrag
Natur- och byggnadsnämnden  
Socialnämnden  
Tidigare uppdrag Period
Demokratiberedningen   2016-06-13 - 2018-10-14
Demokratiberedningen   2015-03-16 - 2016-06-12
Kommunfullmäktige   2014-10-15 - 2018-10-14
Natur- och byggnadsnämnden   2015-01-01 - 2016-04-11