Ingen bild
Namn Millaray Rubilar
Politiskt parti (V)
   
Uppdrag
Tillsynsnämnden  
Tidigare uppdrag Period
Förskolenämnden   2015-09-14 - 2016-12-05
Miljöberedningen   2015-06-17 - 2018-10-15