Ingen bild
Namn Ayse Balci
Politiskt parti (V)
   
Uppdrag
Demokratiberedningen  
Kommunfullmäktige  
Tidigare uppdrag Period
Demokratiberedningen   2016-02-08 - 2018-10-14
Socialnämnden   2016-09-12 - 2017-04-24