Ingen bild
Namn Barbro Isaksson
Politiskt parti (S)
E-post2 barbro.isaksson@huddinge.se
   
Uppdrag
Socialnämnden  
Tidigare uppdrag Period
Socialnämnden   2015-01-01 - 2018-12-31
Socialnämnden   2011-01-01 - 2014-12-31
Socialnämnden   2007-01-01 - 2010-12-31