Ingen bild
Namn Ingemar Syring
Politiskt parti (M)
   
Uppdrag
Socialnämnden  
Tidigare uppdrag Period
Kommunfullmäktige   2006-11-01 - 2010-10-31
Miljönämnden   2011-01-01 - 2014-12-31
Miljönämnden   2007-01-01 - 2010-12-31