Ingen bild
Namn Siw Olsson
Politiskt parti SRF
   
Uppdrag
Huddinges funktionshinderråd  
Tidigare uppdrag Period
Huddinges funktionshinderråd   2015-01-28 - 2018-12-31
Huddinges funktionshinderråd   2011-01-01 - 2014-12-31