Ingen bild
Namn Christopher Smith
Politiskt parti (L)
E-post1 Christopher.Smith@huddinge.se
   
Uppdrag
Förskolenämnden  
Tidigare uppdrag Period
Förskolenämnden   2011-01-01 - 2014-12-31
Förskolenämnden   2007-01-01 - 2010-12-31