Peter Höög
Namn Peter Höög
Politiskt parti (M)
   
Uppdrag
Kommunfullmäktige  
Kultur- och fritidsnämnden  
Tidigare uppdrag Period
Kommunfullmäktige   2010-11-01 - 2014-10-14
Kommunfullmäktige   2006-11-01 - 2010-10-31
Kultur- och fritidsnämnden   2013-09-09 - 2014-12-31
Kultur- och fritidsnämnden   2006-11-01 - 2010-12-31