Diana Molinsky
Namn Diana Molinsky
Politiskt parti (M)
   
Uppdrag
Kommunfullmäktige  
Kultur- och fritidsnämnden  
Miljöberedningen  
Tidigare uppdrag Period
Kommunfullmäktige   2014-10-15 - 2017-05-23
Kultur- och fritidsnämnden   2011-01-01 - 2014-12-31