Ingen bild
Namn Michael Hagström
Politiskt parti (S)
E-post2 Mikael.Hagstrom@huddinge.se
   
Uppdrag
Kultur- och fritidsnämnden  
Tidigare uppdrag Period
Gymnasienämnden   2013-03-04 - 2014-12-31
Kommunfullmäktige   2014-10-15 - 2018-10-14