Annika Boström
Namn Annika Boström
Politiskt parti (SD)
E-post2 Annika.Bostrom@huddinge.se
   
Uppdrag
Kommunfullmäktige  
Tidigare uppdrag Period
Kommunfullmäktige   2014-10-15 - 2018-10-14
Kommunfullmäktige   2012-01-16 - 2014-10-14