Ingen bild
Namn Petra Nilsson
Politiskt parti (L)
   
Uppdrag
Huge Bostäder AB, styrelse  
Socialnämnden  
Tidigare uppdrag Period
Demokrati- och mångfaldsberedning   2014-04-07 - 2014-10-31
Huge Fastigheter AB, styrelse   2015-05-11 - 2017-11-17