Ingen bild
Namn Emil Ersson
Politiskt parti (M)
   
Uppdrag
Kommunfullmäktige  
Tidigare uppdrag Period
Kultur- och fritidsnämnden   2011-01-01 - 2014-12-31
Kultur- och fritidsnämnden   2006-11-01 - 2010-12-31