Ingen bild
Namn Jan Nordström
Politiskt parti (S)
E-post1 Jan.Nordstrom@huddinge.se
   
Uppdrag
Grundskolenämnden  
Tidigare uppdrag Period
Grundskolenämnden   2015-01-01 - 2017-02-12
Grundskolenämnden   2011-01-01 - 2014-12-31