Ingen bild
Namn Jan-Olof Bodén
Politiskt parti (MP)
E-post2 Jan-Olof.Boden@huddinge.se
   
Uppdrag
Socialnämnden  
Tidigare uppdrag Period
Kommunfullmäktige   2014-10-15 - 2016-10-10
Kommunfullmäktige   2013-03-20 - 2014-10-14
Socialnämnden   2007-01-01 - 2010-12-31