Ingen bild
Namn Kjell Vingmyr
Politiskt parti (KD)
E-post2 Kjell.Vingmyr@huddinge.se
   
Uppdrag
Trygghets- och delaktighetsberedning  
Valnämnden  
Tidigare uppdrag Period
Demokratiberedningen   2018-10-15 - 2018-12-17
Demokratiberedningen   2016-02-08 - 2018-10-14
Miljönämnden   2011-01-01 - 2014-12-31
Valnämnden   2015-01-01 - 2018-12-31
Äldreomsorgsnämnden   2007-01-01 - 2010-12-31