Christina Axelsson
Namn Christina Axelsson
Politiskt parti (S)
Mobil 070 574 48 74
E-post1 Christina.Axelsson@huddinge.se
   
Uppdrag
Kommunfullmäktige  
Miljöberedningen  
Tidigare uppdrag Period
Demokrati- och mångfaldsberedning   2012-01-16 - 2014-10-31
Kommunfullmäktige   2010-11-01 - 2014-10-14
Valnämnden   2015-01-01 - 2017-03-27
Valnämnden   2014-04-07 - 2014-12-31