Ingen bild
Namn Bengt Dahnell
Politiskt parti (M)
   
Uppdrag
Kultur- och fritidsnämnden  
Tidigare uppdrag Period
Grundskolenämnden   2011-12-05 - 2014-12-31
Kultur- och fritidsnämnden   2015-01-01 - 2017-08-31