Ingen bild
Namn Anita Nordberg
Politiskt parti (M)
   
Uppdrag
Socialnämnden  
Tidigare uppdrag Period
Nätverket Healthy Cities   2011-01-01 - 2012-01-01
Socialnämnden   2011-01-01 - 2014-12-31
Socialnämnden   2007-01-01 - 2010-12-31