Stefan Björk
Namn Stefan Björk
Politiskt parti (S)
E-post1 Stefan.Bjork@huddinge.se
E-post2 stefan.bjork@radioufs.com
   
Uppdrag
Gymnasienämnden  
Kommunfullmäktige  
Tidigare uppdrag Period
Gymnasienämnden   2013-03-04 - 2014-12-31
Kultur- och fritidsnämnden   2015-01-01 - 2016-10-10