Fredrik Kristoffersen
Namn Fredrik Kristoffersen
Politiskt parti (M)
E-post1 Fredrik.Kristoffersen@huddinge.se
   
Uppdrag
AB Vårljus  
Huddinges råd för funktionshinderfrågor  
Kommunfullmäktige  
Samordningsförbundet Botkyrka, Huddinge och Salem  
Socialnämnden  
Tidigare uppdrag Period
Huddinges råd för funktionshinderfrågor   2011-01-01 - 2014-12-31
Kommunfullmäktige   2014-10-15 - 2017-05-23
Kommunfullmäktige   2013-07-02 - 2014-10-14
Kommunfullmäktige   2006-11-01 - 2010-10-31
Samordningsförbundet Botkyrka, Huddinge och Salem   2013-01-01 - 2014-12-31
Socialnämnden   2011-01-01 - 2014-12-31
Socialnämnden   2007-01-01 - 2010-12-31
Vårljus AB, ombud   2016-01-01 - 2016-10-13
Vårljus AB, ombud   2015-01-28 - 2015-12-31
Vårljus AB, ombud   2011-03-21 - 2014-12-31