Sefkan Halbori
Namn Sefkan Halbori
Politiskt parti (S)
E-post1 Sefkan.Halbori@huddinge.se
E-post2 sefkan.halbori@gmail.com
   
Uppdrag
Kommunfullmäktige  
Tidigare uppdrag Period
Grundskolenämnden   2015-01-01 - 2016-10-10
Kommunfullmäktige   2014-01-07 - 2014-10-14
Kultur- och fritidsnämnden   2016-10-10 - 2017-06-19
Samhällsbyggnadsnämnden   2012-04-16 - 2014-12-31
Samhällsbyggnadsnämnden   2012-04-16 - 2014-12-31
Socialnämnden   2007-01-01 - 2010-12-31