Ingen bild
Namn Bo Nordberg
Politiskt parti (M)
   
Uppdrag
Tidigare uppdrag Period
Miljönämnden   2011-01-01 - 2014-12-31
Miljönämnden   2007-01-01 - 2010-12-31